Nowa wersja sklepu i 5% rabatu na dzień dobry: KLIKNIJ I SPRAWDŹ

Pon-Pt: 9:00-17:00
Obsługa klienta: 731-00-55-07
Szybka dostawa: kurier/paczkomat

Instrukcja resetowania hasła Użytkownika sklepu

W przypadku, gdy zapomnicie Państwo swojego hasła do logowania w naszym sklepie, istnieje możliwość bezpiecznego ustanowienia nowego hasła. Aby to zrobić, należy wykonać poniższe kroki:

 

1. Na ekranie logowania należy wybrać opcję „Nie pamiętasz hasła?”
respass1

 

2. Na następnym ekranie należy:
– w polu 1. wpisać swój adres e-mail, na który rejestrowane było konto
– w polu 2. uzupełnić wynik działania odpowiednią liczbą (jest to zabezpieczenie przed atakami hakerskimi, w przykładzie poprawną odpowiedzią jest „4”)
– kliknąć przycisk „Zdobądź nowe hasło”, oznaczony nr 3.
respass2

 

3. Na adres e-mail podany w kroku 2. zostanie wysłana wiadomość z linkiem, podobnym do zaznaczonego poniżej na czerwono. Należy kliknąć w link lub wkleić go w oknie przeglądarki internetowej, usuwając wcześniej znaki < >
respass3

 

4. Na nowo otwartej stronie należy dwukrotnie wpisać nowe hasło w polach 1. i 2., a następnie kliknąć przycisk „Zapisz nowe hasło”, oznaczony na poniższym obrazku cyfrą 3.
respass4

 

5. Na następnej stronie należy kliknąć w napis „Zaloguj się”
respass5

 

6. Wyświetli się strona logowania, jak w pkt. 1. Należy wpisać swój adres e-mail w polu nr 1., nowo utworzone hasło w polu nr 2., a następnie kliknąć przycisk nr 3. „Zaloguj się”. Po zalogowaniu zostaniecie Państwo przeniesieni na stronę główną sklepu, gdzie będziecie zalogowani już na swoje konto.
respass6

 

W przypadku dalszych problemów prosimy o kontakt na nasz adres e-mail yango@yango.net.pl