Nowa wersja sklepu i 5% rabatu na dzień dobry: KLIKNIJ I SPRAWDŹ

Pon-Pt: 9:00-17:00
Obsługa klienta: 731-00-55-07
Szybka dostawa: kurier/paczkomat

Poznaj nas bliżej

Kim jesteśmy

targi1

Kliknij w obrazek i odwiedź nasz fanpage!

Yango to polska firma, założona przez pasjonatów tradycyjnej chińskiej medycyny. Wierzymy w słynne powiedzenie Hipokratesa: Przyroda jest lekarzem dla wszystkich chorób. Naszym celem jest wzrost świadomości Polaków w kwestii medycyny niekonwencjonalnej – widzimy jak z roku na rok coraz więcej osób sięga do natury w celach leczniczych.

Nasza historia w skrócie

Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Wtedy też polski rynek medycyny naturalnej mógł poznać nasz pierwszy produkt – zarodniki grzyba reishi. Po sukcesie, jaki odniósł nasz pierwszy produkt, ze względu na swoją skuteczność jak i zadowolenie klientów, postanowiliśmy rozpocząć proces poszerzania oferty. Pierwszymi produktami, które zdecydowaliśmy się dodać do naszego portfolio były kolejne grzyby witalne: kordyceps – ze względu na swój pozytywny wpływ na układ oddechowy, maitake – ze względu na korzystne działanie u osób chorych na cukrzycę, oraz shitake – dla osób pragnących przywrócić równowagę organizmowi w postaci obniżenia cholesterolu i ciśnienia.

kurkumina95

Kurkumina95™ – flagowy suplement YANGO

Po sukcesie kolejnych produktów, staraliśmy utrzymać się tempo wzrostu oferty Yango. Niedługo potem do grona naszych naturalnych suplementów diety dołączyliśmy kurkuminę i graviolę. Dziś nasza oferta liczy niemal 30 produktów.

Co wyróżnia suplementy Yango

Gdybyśmy nie zdążyli przywyknąć do obecnej nazwy firmy, prawdopodobnie zmienilibyśmy ją z „Yango” na „Jakość”. To właśnie ona wyróżnia nasze produkty od konkurencji. Znajdziesz u nas wyłącznie w 100% naturalne suplementy diety pochodzące od zweryfikowanych dostawców. Dodatkowym atutem naszych suplementów jest cena – w większości przypadków nasze towary możesz kupić taniej, niż podobne produkty innych marek. Z czego to wynika? Oprócz prowadzonej dystrybucji na terenie Polski, jesteśmy też bezpośrednim importerem. Posiadamy partnerów handlowych na terenie Europy, Azji i Stanów Zjednoczonych. Dzięki temu „ciąg logistyczny” jest krótszy, omijamy marże wielu pośredników, a Ty dostajesz produkty najwyższej jakości w bardzo konkurencyjnych cenach.

Gwarantujemy satysfakcję z produktów

Nie wiemy, czemu miałbyś chcieć zwrócić którykolwiek z zakupionych produktów – jeśli jednak chciałbyś tego dokonać, masz na to w Yango aż 90 dni od realizacji zamówienia. Dzięki temu możesz być pewien, że zawsze zdążysz na czas podjąć wszelkie decyzje związane z ewentualnym zwrotem produktów.

Dlaczego dajemy Ci tak wiele

Uważamy, że zasługujesz na więcej. Poznaj wspaniały świat medycyny naturalnej. Przekonaj się na własnej skórze o skuteczności naszych produktów. Spraw, abyś mógł cieszyć się zdrowiem i pamiętaj – jesteś najważniejszy!