Nowa wersja sklepu i 5% rabatu na dzień dobry: KLIKNIJ I SPRAWDŹ

Pon-Pt: 9:00-17:00
Obsługa klienta: 731-00-55-07
Szybka dostawa: kurier/paczkomat

Regulamin zakupów

1. Sklep – sklep internetowy zajmujący się sprzedażą grzybów witalnych i innych suplementów diety prowadzony przez Yango Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, ul. Granitowa 3/14, 02-681 o numerze KRS 0000527702, NIP 5213680748.
2. Zamówienie – oświadczenie woli zakupu określonego towaru dokonane telefonicznie, mailowo bądź poprzez wypełnienie formularza zamówienia dostępnego na stronie sklepu internetowego. Złożenie zamówienia wiąże się z koniecznością zapłaty.
3. Towar – produkt dostępny w sklepie internetowym.
4. Koszt wysyłki jak i całkowity koszt zamówienia jest podawany do wiadomości użytkownika podczas składania zamówienia.
5. W celu dokonania zakupu należy wypełnić formularz zamówienia oraz zaakceptować warunki tego regulaminu.
6. W przypadku niedostępności części towaru zamówionego, Zamawiający jest o tym niezwłocznie informowany. Zamawiający decyduje czy  zamówienie ma być zmodyfikowane, zrealizowane częściowo, czy w całości anulowane.
7. Yango Sp. z o. o. wystawia do każdego zamówienia fakturę VAT lub rachunek. W przypadku złożenia zamówienia przez firmę, należy w komentarzu do zamówienia wpisać NIP firmy.
8. Towar można zwrócić w ciągu 14 dni. Niektóre produkty posiadają status specjalny polegający na możliwości zwrotu towaru w ciągu 90 dni od dnia przyjęcia zamówienia do realizacji. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania i musi nadawać się do dalszej odsprzedaży.
9. Adres dostawy musi znajdować się na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
10. Potwierdzenie Zamówienia zostanie wysłane na adres e-mail zamawiającego w ciągu 24h od złożenia zamówienia. W przypadku nie otrzymania potwierdzenia Zamawiający zobowiązany jest do poinformowania o tym zdarzeniu Yango sp. z o. o.
11. Wysyłki zamówień realizowane są w dni powszednie do godziny 12:00. Zamówienia złożone po godzinie 12:00 wysyłane są następnego dnia roboczego.
12. W przypadku zwrotu produktu lub produktów z zestawu promocyjnego, Sprzedający dokona zwrotu o wartości równej kwocie należnej Kupującemu pomniejszonej o cenę regularną innych produktów z danego zestawu promocyjnego.

13. Dokonując zwrotu towaru (Odstąpienie od Umowy Zakupu) Kupujący zobowiązany zobowiązany jest do dołączenia wraz ze zwracanym towarem wypełnionego oświadczenia.
14. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.